w

Kizo – Nieoczekiwana współpraca z KSW

Czy raper z Gdańska przejdzie z Fame MMA do KSW?

Kizo czyli Patryk Woziński to raper z Gdańska i freak fighter znany między innymi z walk w Fame MMA. Artysta wydał dziś (11.05.2023) nowy kawałek we współpracy z KSW. Czy to zapowiedź kolejnej walki Patryka?

kizo fame mma
Źrodło: Fame MMA

COLOSSEUM to utwór, który już od pierwszych minut sygnowany jest logo KSW i bardzo mocno korzysta z najlepszych momentów walk czołowych zawodników federacji. Nie zabrakło również takich wojowników jak Mariusz Pudzianowski czy Mamed Chalidow.

Wydaje się, że jest to tylko utwór zapowiadający kolejną galę KSW 82, która odbędzie się 13. Maja 2023, jednak nie wykluczone, że może to być pokłosie do kolejnej walki Patryka w federacji KSW.

Raper zaprezentował się naprawdę dobrze w formule bokserskiej, więc miałby spore szanse nawet w porównaniu z zawodowymi pięściarzami.

W utworze o tytule COLOSSEUM wystąpił również gościnnie Kabe, ReTo, Gruby Mielzky i Borixon. Takie połączenie musi zwiastować potężny hit, czy rzeczywiście tak jest?

ksw 83Muzycznie jest naprawdę dobrze, chociaż ciężko aby przy takim budżecie i takich artystach było inaczej. Co prawda tekst nie jest zbyt wybitny, ale rekompensuje to ciekawy i przyjemny dla oka teledysk.

Dajcie znać jak Wam siedzi nowy utwór Kizo w komentarzach.

Co myślisz?

Dodaj komentarz