w

Dywanik.pl i Fame MMA chcą mieć monopol na informacje?

Gruba spina o akredytacje dla dziennikarzy

Dywanik.pl to nowy portal, którego jednym z właścicieli jest Boxdel. Potężny włodarz Fame Mma wraz z Gimperem i innymi influencerami są założycielami portalu plotkarskiego.

Zdania na początku były podzielone. Jedni cieszyli się, że pojawi się źródło wiadomości mówiące bezpośrednio o influencerach, a inny zastanawiali się, czy portal nie jest furtką do posiadania wpływu na temat tego co mówi się w sieci.

Dywanik.pl portal z newsami o influencerach

Serwis mogły pomóc sławnym znajomym boxdela jak i jemu samemu, czy też organizacji Fame mma w sytuacjach piarowo kryzysowych.

Włodarz zarzeka się jednak, że nie ma bezpośredniego wpływu na to co pojawia się na portalu. Prosił pracowników, aby nie dawali mu taryfy ulgowej, jeśli w sieci pojawią się jakieś niewygodne informacje na jego temat. Jednak czy to jest w ogóle możliwe?

Być może jeżeli cały internet będzie o czymś trąbił, dywanik faktycznie doda o tym wpis. Pytanie, czy zrobi to jeśli afera nie będzie, aż tak medialna?

Czas pokaże, czy dywanik, będzie spełniał role „wybielacza” dla Boxdela i jego kolegów.

Niepokojące jest również zachowanie Fame MMA, czyli federacji w którą również zamieszany jest Boxdel. Możemy to wywnioskować po wpisie, który pojawił się na Twitterze Maćka (@programZDupy) 10.05.23.

Człowiek Warga o akredytacji na fame mma 18
https://twitter.com/programZDupy

Maciek pisze, że Fame MMA nie dało mu akredytacji na następną galę z dopiskiem

Napisał mi rzecznik, że stawiają na własne redakcje, a luźne, zza kulis materiały mogą robić zaprzyjaźnione z nimi redakcje partnerskie xDtrochę TVP;)

Fame Mma chce mieć wpływ na to co się o nich mówić? Ograniczają wejścia na ich wydarzenia niezależnym twórcą i gromadzą wokół siebie jedynie zaprzyjaźnione media typu dywanik.pl.

Aktualizacja: 11.05.2023 16:35

Mocny tytuł na portalu Dywanik.pl 

Dywanik w obronie Fame mma

Fakt posiadania przez dywanik informacji od Fame na wyłączność chyba nikogo nie dziwi. 😉 Co sądzicie o tym jak przestawili Maćka? Uważacie, że znak zapytania wystarczy, aby uniknąć komentarzy o stronniczości?

Dywanik zachwycał się nowym trailerem Fame Mma 18 Zwiastun podobał im się aż tak, że pod wpływem opinii publicznej zmuszeni byli zmienić tytuł artykułu 👀 Sam Sylwester Wardęga w programie Aferki zwrócił Boxdelowi uwagę mówiąc, że ludzie mogą to odebrać jako zachwalanie Fame Mma zbyt przesadnie.

Cóż ciekawe czy nowe zapowiedzi np. High League będą robić na nich takie wrażenie. Oczywiście trailer był spektakularny, więc w tym przypadku faktycznie można było o tym napisać.

Rozwój sytuacji na pewno będziemy na bieżąco komentować 😎🍿

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy