w

Nowości na kanale Genzie. Fani rozczarowani?

Kanał Genzie od miesięcy góruje na Polskim YouTube pod względem ilości wyświetleń jak i zaangażowania Fanów kontentu rozrywkowego. Od zakończenia programu „Twoje 5 minut” z którego Friz wyłaniał nowe gwiazdy, wiele się zmieniło.

Na początku widzowie narzekali na brak głównego wygranego Kostka, który na odcinkach pojawiał się sporadycznie i Julitę, która według sporej części komentujących nie donosi kontentu i jest nudna.

 

Aktualnie, zaobserwować możemy również coraz mniejszy udział starych członków projektu i coraz większe angażowanie ludzi, którzy oficjalnie nie wygrali projektu Karola, a jedynie zostali zaproszeni do współpracy z influencerami.

Widzowie komentują: „Kiedyś było GENZIE teraz już jest projekt Genzie. Widać ze już jest inna atmosfera. Brakuje mi starego Genzie” 

Stary skład projektu zaangażował się w działanie na swoją własną markę i odsunęli Genzie na drugi plan?

A może to kwestia przyzwyczajenia odbiorców do nowych osób i w połączeniu z og składem filmy będą pojawiać się coraz lepsze.

Czy Genzie ma szansę podzielić losy ekipy?  Do wyciągania wniosków na pewno jeszcze długa droga. Będziemy obserwować rozwój sytuacji 👀

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz