w

Kacper Błoński ma źle dobrane sterydy? Komentarz eksperta

W ostatnim tygodniu miała miejsce gala Fame Mma 18. Od tego czasu internauci zastanawiają się, czy Kacper Błoński ma źle dobrane sterydy? Okropny trądzik na ciele zawodnika. Czy to efekt źle dobranego dopingu? 

Kacper Błoński sterydy i walka z Amadeuszem

Kacper walczył na Fame Mma 18 z Amadeuszem Ferrari Roślikiem, walkę przegrał, lecz ekspertów w dziedzinie kulturystyki zastanawia jego sylwetka.

Plecy Kacpra błońskiego, sterydy

Na Tiktoku, na temat Kacpra wypowiedział się Łukasz Stępień @liftmania (Mistrz Europy SW) Mówiąc, że jeśli Kacper stosuje sterydy, to na pewno nie robi tego pod okiem specjalistów, a wręcz podkreśla, że zawodnik został oszukany przez jakiegoś pseudo znawcę. 

Kacper przed fame mma 18

Łukasz omawia, wygląd skóry Kacpra. Mówi, że paskudnie wyglądający trądzik Kacpra, który widać na jego ciele, zarówno na klatce piersiowej jak i na plecach. Jest efektem przyjmowania sterydów, taki trądzik ma pozostawić po sobie blizny, ciężkie do wyleczenia. Dawkowanie może być za duże i przekraczające TRT (Terapię zastępczą)

Komentarze kacper blonski sterydy

Łukasz zaznacza, że żaden lekarz androlog nie zgodziłby się na za przekraczającą normy dawkę! Hormony w takim przypadku mają nie być kontrolowane. Forma jak i sam produkt przyjmowany przez Kacpra, również mogły być zły, co nie zdarzyłoby się przy konsultowaniu tego z odpowiednim lekarzem.

kacper na fame mma 18

Kulturysta mówi, że Kacper może korzystać z silniejszych środków takich jak np. Turanabol, który może wywołać wiele negatywnych efektów ubocznych.

Pamiętajmy, stosowanie środków dopingujących jest ryzykowane! Takie działania zawsze należy konsultować z lekarzem.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

2 komentarzy