w

Britney Spears zaginęła? Teorie wokół wokalistki.

Britney Spears zaginęła? Od miesięcy po TikToku krążą różne teorie na temat tego, co dzieje się z Britney Spears.

Fani zaniepokojeni są dziwnymi filmikami i zdjęciami zamieszczanymi w mediach wokalistki.

Wiele z publikowanych przez „Britney” postów jest przerażających a inne wyglądają jak Deep Fake albo Photoshop. Jest również grono osób, które twierdzą, że Britney ma problemy psychiczne i słusznie była poddana kurateli.

Pojawiają się nagrania mające udowodnić, że Britney nie była nawet na swoim własnym ślubie, a nikt od miesięcy nie widział jej na żywo.

Odbiorcy Britney uważają, że zdjęcia ze ślubu mogły być przerabiane ze zdjęć Paris Hilton.

Teorii jest wiele od tych najbardziej szokujących, że Britney już od dawna z nami nie ma po takie mówiące o dalszych problemach z jej wolnością czy korzystaniem z klona lub sobowtóra.

Trzeba przyznać, że nagrania o piosenkarce wzbudzają niepokój i strach. Nie polecamy odpalać ich w nocy. 😳

Co się dzieje z Britney Spears

Fani nie ufają również w zapewnienia Sama Asgharima (męża Britney), który podkreśla, że z Britney wszystko dobrze a on sam nie dodaje jej zdjęć za często, bo ceni sobie jej prywatność.

Britney Spears z Samem Asghamirem

Odbiorcy zauważają jednak, że na większości zdjęć z nim Britney wygląda jak inna osoba a na nagraniach albo jej nie widać, albo ma inny głos z brytyjskim akcentem. Komentarze pod zdjęciami z Britney u Sama zawsze są wyłączone.

Britney Spears z mężem

twitter o britney i jej przerobionych zdjęciach

Celebrytka nie chce być na świeczniku po tym co przeszła w związku ze swoją ciężką przeszłością pod kuratelą. Jeśli Britney naprawdę nie chce rozgłosu, dlaczego ciągle na jej profilu pojawiają się budzące niepokój treści? Wiele pytań bez odpowiedzi.

Britney Spears zrzut zdjęć z instagrama

Na profilu wokalistki ciężko również o zdjęcia dobrej jakości a większość z postów to zdjęcia, które już były publikowane np. kilka miesięcy wcześniej albo dodawane są jedno po drugim jako nowy post.

Zrzut z Instagrama Britney Spears

Celebrytka od miesięcy, wyłączone ma komentowanie postów. Osoby, które chcą podzielić się spostrzeżeniami na temat nowych faktów, wracają do zdjęcia z 3.12.2022r. Rozmowy pod tym postem prowadzone są nieustanie od kilku miesięcy, co jakiś czas również część komentarzy jest usuwanych.

post britney spears

komentarze pod postem britney spears

Co się dzieje z Britney Spears? Sprawa jest bardzo zawiła i posiada wiele wątków, w których brakuje wyjaśnień.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *