w

Natsu i Dubiel zerwali? Ostatnie doniesienia o rozstaniach!

W ostatnim czasie bardzo dużo ludzi spekuluje na temat ewentualnych rozstań influencerów. Czy Natsu i Dubiel zerwali? Omówimy też tematy innych znanych par, które podobno mają kryzysy w związku.

Od urodzin Wojtka Goli w internecie zaczęły pojawiać się różnego rodzaju dowody na to, że Natsu i Dubiel zerwali.

Jednym z dowodów na zerwanie Natsu i Dubiela miał być fakt, że Para nie pojawiła się razem na imprezie w ambasadzie Goats. Wszystkie zdjęcia z przyjęcia, na którym było 400 osób, Natsu i Dubiel mają osobno.

Na tiktoku również pojawiły się plotki, że Natsu zabrała swoje misie, które zawsze były u Marcina do swojego mieszkania. 

Ostatnio Boxdel na aferkach wypowiedział się na przypuszczenia fanów. Dostał kilka pytań czy  Natsu i Marcina rozstali się. Jego odpowiedź nie wniosła do sprawy nowych informacji.  Nie był on jednak zaskoczony otrzymaniem takiego pytania, jakby wiedział, że coś jest na rzeczy. 

Boxdel sam jest singlem? Michał w ostatnim czasie również poinformował widzów, że jest singlem i rozstał się ze swoją ówczesna partnerką Madzią Loskot.

Fani zwrócili również uwagę na możliwe rozstania innych znanych influencerów.

Czy Fusialka i Wujek Łuki zerwali?

Pojawiają się teorie, że Kasia i Łukasz zerwali po tym jak Para nie złożyła sobie nawzajem publicznie życzeń na urodziny a Kasia otrzymała kwiaty z dopiskiem „Wszystko będzie dobrze”. Od jakiegoś czasu również nie pojawiali się wspólnie na instastory oraz nie byli na Baby shower Wersow.

Kolejna para która, miała zakończyć związek to Dominik z T5M Friza i jego narzeczona Ola Chrzanowska znana jako Nadsiiik. Para usunęła wspólne zdjęcia a sama Nadia dodaje TikToki nawiązujące do smutnego okresu po rozstaniu.

Następna Para, którą widzowie podejrzewają o rozstanie to Julia Kostera i Filip Tarasiuka. Para przestała się wspólnie pokazywać na Instagramie, chociaż wcześniej robili to dość często.

 

Czy kolejne teorie z TikToka okażą się prawdą? Dajcie znać, co sądzicie w komentarzach. 👀

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy

  1. Wow, wonderful blog format! How lengthy have you ever
    been running a blog for? you make blogging look easy.

    The full glance of your site is magnificent, let alone the content material!
    You can see similar here e-commerce