w

Ojwojtek – Sprzedaliśmy ubrań za 100 tys złotych w 24 godziny!

PADOOCLOTHING czyli kolejny projekt YouTubera.

Coraz bliżej finał akcji samochód dla widza, w której Wojtek Przeździecki (ojwojtek) dobrze znany z takich projektów jak restauracja „żryj i udwał się” czy „inquadki” stara się zarobić jak największą kwotę wykonując przeróżne projekty i reinwestując pieniądze z odcinku na odcinek.

PADOOCLOTHING to marka ubrań, którą ojwojtek założył wraz z Dresscode w swoim ostatnim filmie a w dniu dzisiejszym czyli 09.06.2023 zakończyła się sprzedaż ubrań z wizerunkiem pośladków twórcy.

Marka Padoclothing hit sprzedażowy od Ojwojtka

Jesteście ciekawi ile Ojwojtek zarobił na sprzedaży ubrań Padoclothing?

„[…] po tym odcinku otworzyliśmy sprzedaż dla widzów na 24h i sprzedaliśmy tych ubrań za ponad 100 tysięcy”!

Oznacza to, że Ojwojtek zarobił łącznie 113 tysięcy złotych (13 tysięcy na odcinku i 100 tysięcy po publikacji) na sprzedaży ubrań marki Padoclothing po publikacji swojego nowego filmu!

Tak imponującym wynikiem mogą pochwalić się jedynie znane marki ubrań czy światowej klasy projektanci.

ojwojtek zakończenie sprzedaży marki padoclothing

Finał serii Ojwojtka samochód dla widza

Twórca zapowiedział, że na samochód dla widza przeznaczy łączną sumę zarobków ze wszystkich filmów tej serii a podatek od darowizny zapłaci z własnej kieszeni.

Oznacza to, że właściciel nowego samochodu, któremu ojwojtek kupi samochód otrzyma pojazd za prawie 150 tysięcy złotych!

Twórca śmieje się, że w ręce widza odda auto o większej wartości niż jego obecny pojazd.

Ojwojtek rozda samochód za prawie 150 tysięcy złotych

Jak myślicie, jaki samochód ojwojtek kupi na finał akcji samochód dla widza? Czy będzie to zwykły samochód, czy twórca zdecyduje się zrobić coś szalonego i niekonwecjonalnego aby cały czas było o nim głośno?

Przekonamy się zapewne już w przyszłym tygodniu ponieważ 100 tysięcy, które ojwojtek zebrał na sprzedaży marki ubrań padoclothing to ostatni finałowy odcinek z tej serii.

Podsumowanie

Na co wy byście przeznaczyli takie pieniądze? Jednym ze sposobów jest zakup polubień. Jeżeli chcecie się dowiedzieć ile to kosztuje i jak kupić like na Facebook polecamy zapoznać się z tym artykułem.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarzy

  1. Fajny pomysł by był, jeśli np. Kupił by jakies Auto, i je przerobił na auto offroad, i by nagrał serie ze tydzień przez pustynie jedzie czy coś. Moim zdaniem fajniej bedzie jak wojtek zrobi coś z tym autem żeby jakieś powiązanie było a nie kupi i rozda.