w

Pola z T5M2 powinna poinformować policje o pijanym kierowcy!?

Widzowie Genzie w komentarzach pod najnowszym filmem Kartonii (Wiktoria Bochnak) zachwalają Pole Sieczko za wyjście z samochodu pijanego kierowcy.

https://www.youtube.com/watch?v=DRI7AxTl4d0

Oczywiście dobrze, że wyszła z samochodu mężczyzny, który za kółkiem wypił już butelkę wina. Jednak czy influencerka nie powinna, pomyślę o innych i poinformować odpowiednie służby? 

Kierowca pojechał wolno dalej, a nikt poza nią nie wiedział, że jest pod wpływem alkoholu. Mogło dojść do poważnego wypadku i postawa Poli na pewno nie zasługuje na gloryfikację.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 komentarze

  1. Artykuły tego bloga to niczym układanka, gdzie każdy fragment składa się na spójny obraz wiedzy, a autor, jak doświadczony artysta, potrafi ukazać nam świat informacji w sposób pełen kolorów i niuansów.

  2. Zauważyłem, że w twoich postach często pojawiają się nietypowe perspektywy społeczne. Czy masz jakieś nietypowe strategie, które pomagają ci utrzymać równowagę pomiędzy subiektywnością a obiektywnością w treściach?

  3. Zaintrygował mnie sposób, w jaki integrujesz multimedia w swoje posty. Czy mógłbyś podzielić się swoimi ulubionymi narzędziami do edycji audio i wideo oraz opowiedzieć, jak te elementy dodają wartości do twoich treści blogowych?

  4. Fascynuje mnie jakość zdjęć, które używasz w swoich postach. Czy mógłbyś podzielić się swoimi tajnikami dotyczącymi fotografii na blogu? Jakie sprzęty i techniki stosujesz, aby uzyskać te wspaniałe obrazy?